Side Menu
Basarir Pansiyon | Hakkımızda
83
page,page-id-83,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Hakkımızda

 

 

HAKKIMIZDA

Başarır pansiyon ülkemizin en batısında yer alan ve kurtuluş destanı yazılan güzel şehrimiz Çanakkale’ye bağlı turistik Ayvacık Koyunevi Köyünün, Sokakağzı Mahallesinde yer almaktadır.

Yine yakın bir turistik mekan olan Babakale köyüne  tarihi güzellikleri, eserleri, Apollon Smintheion tapınağı ile doğusunda bulunan, tarihte ilk felsefe okulunun kurulduğu  Assos Antik kentine 15 kilometrelik mesafede bulunmaktadır. Kaz dağlarının eteklerine kurulmuş güzel beldemizde şehrin stresli yaşantısından, kirli havasından ve gürültüsünden uzak, masmavi denizin, yemyeşil zeytin ağaçları ile kucaklaştığı mis gibi havanın hakim olduğu ve ayrıca seyre doyulmaz midilli adasının eşsiz manzarası sizleri bekliyor.

 

Güzel ilimiz Çanakkale her yıl binlerce ziyaretçi ve tatilcinin uğrak yeridir. Yaz tatilinde eşsiz denizin ve kumun tadını doyasıya çıkarmak, rahat, konforlu, hijyenik ve kaliteli bir tatil hayalini gerçekleştirmek için siz değerlerli misafirlerimizi Pansiyonumuza bekliyoruz. Başarır pansiyonu gün boyunca kuş seslerinin hakim olduğu, bol oksijenin ve çiçek kokularının içinde etrafı zeytin ağaçları ile kaplı stresten uzak neşeli ve huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Pansiyonumuz uzun yıllardır edindiği tecrübesi ve deneyimiyle sizleri misafir etmek ve en kaliteli hizmeti vermek için aile ortamımıza bekliyoruz. Başarır pansiyonda tüm odaları misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Odalarımızda tek ve çift kişilik yatak, televizyon, İnternet, klima, buzdolabı ve gün boyu sıcak su hizmeti bulunmaktadır. Bu özeliklerinin yanı sıra  tüm misafirlerimizin ortak kullanımına açık mutfağımız yer almaktadır. Ayrıca pansiyonumuz bulunduğu konum gereği zeytin ağaçlarının arasında yada kumsalda koşu ve yürüş için oldukça idealdir.

Başarır pansiyonda konakladığınız süre içerisinde sıkılmadan zaman geçirebilirsiniz, sabahları sizleri ne şehrin gürültüsü nede başka bir ses uyandırmayacak, bu saklı cennette sizi ağaçlardan gelen kuş cıvıltıları uyandıracaktır. Tüm bu eşsiz sakin, huzurlu, ferah ve konforlu bir tatil için Sokakağzı’nda bulunan başarır pansiyonu güvenle tercih edip ailenizle huzurlu ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.